Location : Home > D > DOC020F-010.0M
DOC020F-010.0M
Share on FacebookShare on Facebook
DOC020F-010.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DOC020F-010.0M OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 57269 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DOC020F-010.0M OSC OCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 79130 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387507604 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0386313002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws