Location : Home > D > DOC100V-020.0M
DOC100V-020.0M
Share on FacebookShare on Facebook
DOC100V-020.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DOC100V-020.0M OSC VCOCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 57149 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DOC100V-020.0M OSC VCOCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 88090 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DOC100V-020.0M 786549 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
311-83-159-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-159-41-001101 IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-159-41-001101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-159-41-001101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387600323 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
416-87-246-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-246-41-003101 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-246-41-003101 Preci-Dip 147490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-246-41-003101 Preci-Dip 288590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546122-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546122-7 TE Connectivity AMP Connectors 157510 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546122-7 TE Connectivity AMP Connectors 298270 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-031-40-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-83-031-40-002101 Preci-Dip 147220 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-031-40-002101 Preci-Dip 298350 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562112100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
0430450208 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Surface Mount, Right Angle Gold