Location : Home > D > DP1RD20JS5
DP1RD20JS5
Share on FacebookShare on Facebook
DP1RD20JS5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DP1RD20JS5 CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD 139550 JAE Electronics 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DP1RD20JS5 CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD 241780 JAE Electronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DP1RD20JS5 CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD 157199 JAE Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DP1RD20JS5 CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD 87850 JAE Electronics 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A301104 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A301104 NEW 99010 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1798180000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1798180000 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1798180000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1798180000 Weidmuller 8000 2012+ CONN BLOCK TERM 3POS 270 BK EKT Electronics Co., Ltd
1798180000 Weidmuller 298530 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com