Location : Home > D > DP4R60D40B2
DP4R60D40B2
Share on FacebookShare on Facebook
DP4R60D40B2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DP4R60D40B2 RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V 27850 Crydom Co. 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DP4R60D40B2 RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V 87530 Crydom Co. 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com