Location : Home > D > DP4RSC60E40B8
DP4RSC60E40B8
Share on FacebookShare on Facebook
DP4RSC60E40B8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DP4RSC60E40B8 RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V 27380 Crydom Co. 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DP4RSC60E40B8 RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V 88590 Crydom Co. 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com