Location : Home > D > DPFF6P22J
DPFF6P22J
Share on FacebookShare on Facebook
DPFF6P22J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPFF6P22J CAP FILM 0.22UF 630VDC RADIAL 601900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DPFF6P22J CAP .22UF 630V POLYPRO RAD 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DPFF6P22J originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk