Location : Home > D > DPFF6S82J-F
DPFF6S82J-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPFF6S82J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPFF6S82J-F CAP FILM 0.082UF 630VDC RADIAL 909700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DPFF6S82J-F CAP FILM 0.082UF 630VDC RADIAL 804500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DPFF6S82J-F Film Capacitors 0.082uF 600Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com