Location : Home > D > DPM2P68K-F
DPM2P68K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPM2P68K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPM2P68K-F CAP FILM 0.68UF 250VDC RADIAL 493700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DPM2P68K-F CAP FILM 0.68UF 250VDC RADIAL 11990 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
DPM2P68K-F CAP FILM 0.68UF 250VDC RADIAL 493700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
DPM2P68K-F 2013+ 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
DPM2P68K-F Film Capacitors 0.68uF 250Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DPM2P68K-F CAP FILM 0.68UF 250VDC RADIAL 598900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.