Location : Home > D > DPP4P15K-F
DPP4P15K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPP4P15K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPP4P15K-F CAP FILM 0.15UF 400VDC RADIAL 508100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DPP4P15K-F CAP .15UF 400V POLYPRO RAD 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DPP4P15K-F CAP .15UF 400V POLYPRO RAD 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DPP4P15K-F CAP FILM 0.15UF 400VDC RADIAL 613300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DPP4P15K-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk