Location : Home > D > DPP4S15K-F
DPP4S15K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPP4S15K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPP4S15K-F CAP FILM 0.015UF 400VDC RADIAL 894600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DPP4S15K-F CAP FILM 0.015UF 400VDC RADIAL 789400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
DPP4S15K-F CAP .015UF 400V POLYPRO RAD 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DPP4S15K-F CAP .015UF 400V POLYPRO RAD 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DPP4S15K-F CAP .015UF 400V POLYPRO RAD 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com