Location : Home > D > DPP4S68K-F
DPP4S68K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPP4S68K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPP4S68K-F CAP .068UF 400V POLYPRO RAD 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DPP4S68K-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DPP4S68K-F CAP FILM 0.068UF 400VDC RADIAL 1430400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DPP4S68K-F CAP FILM 0.068UF 400VDC RADIAL 785100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com