Location : Home > D > DPP6S22K-F
DPP6S22K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPP6S22K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPP6S22K-F CAP .022UF 630V POLYPRO RAD 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DPP6S22K-F CAP FILM 0.022UF 630VDC RADIAL 1243800 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DPP6S22K-F CAP FILM 0.022UF 630VDC RADIAL 598500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com