Location : Home > D > DR125-680-R
DR125-680-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR125-680-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR125-680-R originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DR125-680-R INDUCTOR SHIELD PWR 68UH SMD 57779 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DR125-680-R RoHS Compliant 38194 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DC0039/01-PC99-0.06 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets PC99 SCR 62X25.9X0.06MM
DC0039/01-PC99-0.06 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-07E-185-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T412
L37-3S-640-320-0.5-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3 SHEET 640X320X0.5MM
L37-3S-640-320-0.5-0 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-04B-155-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB
ATS-01B-15-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT
ATS-16H-194-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
ATS-06B-152-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-05D-122-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
28B0870-100 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 122 Ohm @ 100MHz ID 0.540" Dia (13.72mm) OD 0.870" Dia (22.10mm) Length 0.500" (12.70mm)
28B0870-100 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
28B0870-100 Laird-Signal Integrity Product 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ATS-02G-193-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
0819-20K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 680nH Unshielded Molded Inductor 485mA 200 mOhm Max Axial