Location : Home > D > DR73-820-R
DR73-820-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR73-820-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR73-820-R INDUCTOR SHIELD PWR 82UH SMD 57859 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DR73-820-R RoHS Compliant 38124 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-19E-178-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T412
US5U29TR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 1A TUMT5
US5U29TR ROHM 92838 13+ SOT-353 BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
US5U29TR Rohm Semiconductor 242460 1538+ MOSFET P-CH 20V 1A TUMT5 Alphatek Technology Limited
US5U29TR Rohm Semiconductor(VA) 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
US5U29TR Semiconductor 19835 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ATS-16D-210-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X12MM XCUT T412
CMPTA44 TR Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 400V 0.3A SOT-23
CMPTA44 TR 39716 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
CMPTA44 TR Electronics 27371 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
CMPTA44 TR IC 36260 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
CMPTA44 TR STOCK 45420 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-18F-10-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766
B82726S2163N30 Filters Common Mode Chokes 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 16A DCR 7.1 mOhm (Typ)
B82726S2163N30 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82726S2163N30 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-17H-58-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
ATS-10B-125-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
2794123 Filters Power Line Filter Modules MAINS INTERFERENCE FILTER 1A
2794123 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2499-726-X5U0-152Z Filters Feed Through Capacitors 1500pF Feed Through Capacitor 500V Axial, Bushing
2499-726-X5U0-152Z IC 57410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9912-2MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #8 Nylon 0.079" (2.00mm) Natural
9912-2MM IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9230-74 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180¦ÌH Unshielded Molded Inductor 79mA 17 Ohm Max Axial