Location : Home > D > DR74-150-R
DR74-150-R
Share on FacebookShare on Facebook
DR74-150-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DR74-150-R INDUCTOR SHIELD PWR 15UH SMD 57199 Cooper Bussmann 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DR74-150-R RoHS Compliant 38114 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRFR3910PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 16A DPAK
IRFR3910PBF 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRFR3910PBF IR 181910 17+ for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
IRFR3910PBF IR 37544 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IPD042P03L3 G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 70A TO252-3
IPD042P03L3 G 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IPD042P03L3 G IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPD042P03L3 G Infineon Technologies 157369 15+ MOSFET P-CH 30V 70A TO252-3 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
STP40NF12 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 120V 40A TO-220
STP40NF12 ST 20000 2016+ TO220ABNONISOL IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STP40NF12 Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VS-VSKL105/06 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE DIODE 600V 105A ADD-A-PAK
VS-VSKL105/06 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKL105/06 NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-VSKH56/12 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE THYRISTOR 60A ADD-A-PAK
VS-VSKH56/12 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKH56/12 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-VSKH56/12 VISHAY 1200 NEWD/C ADD-A-PAK MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
ATS-06H-204-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
ATS-08D-104-C2-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
NYC008-6JRLRAG Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR 0.8A 600V TO-92
NYC008-6JRLRAG 654798 13+ fenyang electronics co.,ltd
NYC008-6JRLRAG 19698 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
NYC008-6JRLRAG IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NYC008-6JRLRAG ON Semiconductor 157309 15+ SCR 0.8A 600V TO-92 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ATS-08C-164-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB
ATS-04A-01-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
FN2020A-10-06 Filters Power Line Filter Modules FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 10A
FN2020A-10-06 NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FN2020A-10-06 RoHS 41258 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FN2020A-10-06 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 10A EKT Electronics Co., Ltd
FN2020A-10-06 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 10A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SPD62R-273M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 940mA 450 mOhm Max Nonstandard
SPD62R-273M Delevan 1500 15+ 15+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SPD62R-273M In.Stock 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1897 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #4-40 Aluminum 1.000" (25.40mm) 1"
1897 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1897 Phoenix Contact 157890 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1897 Phoenix Contact 287890 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100-472G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.7¦ÌH Unshielded Inductor 71mA 3.1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead