Location : Home > D > DSC1001CI5-026.0000
DSC1001CI5-026.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001CI5-026.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001CI5-026.0000 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 42105 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001CI5-026.0000 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 139880 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001CI5-026.0000 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 57529 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387415703 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-1986799-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-1986799-1 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1510750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole