Location : Home > D > DSC1001DI2-024.5455
DSC1001DI2-024.5455
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-81000-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-81000-610C Aries Electronics 157550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-81000-610C Aries Electronics 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0448120033 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0387790195 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CB BTS FT 20 ASY
SSW-146-02-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
823-22-066-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 66 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-066-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-066-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-066-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 66POS DUAL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3221-10-0200-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold