Location : Home > D > DSC1001DI5-026.0000
DSC1001DI5-026.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI5-026.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI5-026.0000 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 31745 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI5-026.0000 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 139520 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DI5-026.0000 OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 57169 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5247B-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 17V 500MW DO35
1N5247B-T Original 39594 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1N5247B-T STOCK 145700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1N5247B-T Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EDSTLZ960/7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
EDSTLZ960/7 654789 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
EDSTLZ960/7 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EDSTLZ960/7 NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EDSTLZ960/7 On Shore Technology Inc. 157590 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1809530 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1809530 Phoenix Contact 157810 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1809530 Phoenix Contact 288970 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1934955 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1934955 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1934955 Original 38035 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1934955 Semiconductor 21963 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1934955 STOCK 43150 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1731497 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1731497 N/A 99 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1731497 Phoenix Contact 147150 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1731497 Phoenix Contact 288290 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com