Location : Home > D > DSC1001DL2-033.3333
DSC1001DL2-033.3333
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DL2-033.3333 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DL2-033.3333 OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 41785 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DL2-033.3333 OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 139560 Micrel Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DSC1001DL2-033.3333 OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 57209 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DL2-033.3333 OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 98990 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387320504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws