Location : Home > D > DZ2S033M0L
DZ2S033M0L
Share on FacebookShare on Facebook
DZ2S033M0L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ2S033M0L 13+ 567894 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DZ2S033M0L DIODE ZENER 3.3V 150MW SSMINI2 139660 Panasonic 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2S033M0L 567894 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DZ2S033M0L originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F32033CKR Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F32033CKR CTS-Frequency Controls 140170 17+/18+ CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F32033CKR CTS-Frequency Controls 140170 NEW RoHS CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F32033CKR CTS-Frequency Controls 42395 1538+ CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F32033CKR CTS-Frequency Controls 57819 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
OSTVF085251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTVF085251 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVF085251 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVF085251 On Shore Technology Inc. 157200 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
20020107-H201A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
20020107-H201A01LF Amphenol FCI 147320 2016+ 508 TB PLG SKT STR TMT Unitronix Electronics Limited
20020107-H201A01LF IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
445A35H24M00000 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 32pF 40 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 2-SMD
445A35H24M00000 CTS-Frequency Controls 57349 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 32PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445A35H24M00000 CTS-Frequency Controls 88490 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 32PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445A35H24M00000 IC 57780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS07318B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS07318B00J0G Amphenol FCI 147790 2016+ 381 TB PLU PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
TS07318B00J0G IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS07318B00J0G NEW 88470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW03505500J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW03505500J0G Amphenol FCI 147590 2016+ 508 TB SPR PLU WF MIDDLE Unitronix Electronics Limited
HW03505500J0G IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW03505500J0G NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1757679 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1757679 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1757679 Phoenix Contact 147550 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1757679 Phoenix Contact 297710 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com