Location : Home > D > DZ2S120M0L
DZ2S120M0L
Share on FacebookShare on Facebook
DZ2S120M0L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DZ2S120M0L 13+ 567894 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DZ2S120M0L DIODE ZENER 12V 150MW SSMINI2 140210 Panasonic 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DZ2S120M0L 567894 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMSZ39T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 39V 500MW SOD123
MMSZ39T1G ON 73500 2016 SOD123PBFR Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MMSZ39T1G ONSemicond 850000 2016 SOD-123-2 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MMSZ39T1G ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
445A22L20M00000 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À20ppm Crystal 12pF 40 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 2-SMD
445A22L20M00000 CTS-Frequency Controls 57519 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
445A22L20M00000 CTS-Frequency Controls 80050 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445A22L20M00000 CTS-Frequency Controls 80050 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1707609 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole