Location : Home > E > E5C2-R20L-D-10-212F-AC24
E5C2-R20L-D-10-212F-AC24
Share on FacebookShare on Facebook
E5C2-R20L-D-10-212F-AC24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70220-1431 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL MAT UMYQ-2466-E
70220-1431 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75KC-0046CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 200MHz 6-CLCC
7789771015 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-CJ1W-HE20 CBL ASSEMBLY
7789771015 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DCA2-5C10 Industrial Controls, Meters Accessories CABLE DEVICENET THICK 100M
DCA2-5C10 OMRON 520 2012+ OMRON - New&Original parts Power Agency Co.,Ltd
DCA2-5C10 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DCA2-5C10 NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4SV75FC-0149CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 350MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0149CDI IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MSP430FR5869IRGZR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430? FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FRAM 48-VQFN (6x6)
MSP430FR5869IRGZR IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MSP430FR5869IRGZR NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EFM8LB11F32E-B-QSOP24 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CIP-51 8051 Laser Bee Microcontroller IC 8-Bit 72MHz 32KB (32K x 8) FLASH 24-QSOP
PIC16F1765T-I/ML Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
PIC16F1765T-I/ML IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PIC16F1765T-I/ML NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24LC16B-E/P Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 16KBIT 400KHZ 8DIP
24LC16B-E/P Microchip 8000 17+ 8PDIP.300inTUBE Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
24LC16B-E/P MICROCHIP 24350 2016+ SOPDIP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
24LC16B-E/P Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
09185205014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103321-0-24 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103321-0-24 TE Connectivity AMP Connectors 147230 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 24POS STR Unitronix Electronics Limited
4-103321-0-24 TE Connectivity AMP Connectors 277350 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 24POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103321-0-24 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103321-0-24 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 24POS STR TPC Global Service Co.Ltd.
94267-016 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold