Location : Home > E > E5GN-R1T AC100-240
E5GN-R1T AC100-240
Share on FacebookShare on Facebook
E5GN-R1T AC100-240 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
E5GN-R1T AC100-240 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70152-1864 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
8N4Q001FG-0145CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 200MHz, 333MHz, 400MHz 10-CLCC
8N4Q001FG-0145CDI8 IC 57170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV76EC-0122CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 320MHz 6-CLCC
2902962 Industrial Controls, Meters Accessories REPEATER POWER SUPPLY
NT631C-CN522-EU IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NT631C-CN522-EU NEW 70000 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LC4032ZE-7TN48I Lattice 30,000 2102+ CPLD - Complex Programmable Logic Devices 36 I/O 1.8V 7.5ns Ultra Low Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AGL125V2-VQ100I Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX280CWE Integrated Circuits (ICs) Interface - Filters - Active IC FILTER 5TH-ORD LOWPASS 16SOIC
MAX280CWE Maxim 252000 08+ ASIA WORLD TRADE TECH ...
MAX280CWE Maxim Integrated Products 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAX280CWE ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IS42S32200L-7BLI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 64M 143MHZ 90BGA
IS42S32200L-7BLI IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IS42S32200L-7BLI NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GBC14SABN-M30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
GBC14SABN-M30 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBC14SABN-M30 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GBC14SABN-M30 Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
69167-110 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69167-110 FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
69167-110 FCI 8000 2012+ CONN HEADER 10POS SGL PCB 30GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
6-146257-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
6-146257-0 39614 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
6-146257-0 IC 38340 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
6-146257-0 TE Connectivity AMP Connectors 157650 2016+ CONN HEADER BRKWAY 20POS DL .100 Unitronix Electronics Limited