Location : Home > E > ECASD40J106M055K00
ECASD40J106M055K00
Share on FacebookShare on Facebook
ECASD40J106M055K00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECASD40J106M055K00 SMD 80000 muRata Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ECASD40J106M055K00 Aluminum Organic Polymer Capacitors 10uF 6.3volts 1.9mm ESR 55 mOhms L 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECASD40J106M055K00 2013+ 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2709558 Boxes, Enclosures, Racks Box Components UPPER PART OF HOUSING
2709558 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2709558 N/A 20 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1543537 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE 4POS
1559819 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE 4POS
345S4 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE R/A FEMALE 5POS SGL-END 4M
345S4 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
59-012-1M Cable Assemblies Coaxial Cables (RF) CABLE MOLDED RG59/U 12"