Location : Home > E > ECK-THC221MB
ECK-THC221MB
Share on FacebookShare on Facebook
ECK-THC221MB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECK-THC221MB CAP CER 220PF 250VAC 20 Y5P 982600 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECK-THC221MB Specialty Ceramic Capacitors 250Vac 220pF SMD Y1 6.8x4.5mm +/-20 tol 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
ECK-THC221MB CAP CER 220PF 250VAC 20 Y5P 982600 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ECK-THC221MB CAP CER 220PF 250VAC 20 Y5P 877400 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited