Location : Home > E > ECW-F4824JLB
ECW-F4824JLB
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-F4824JLB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-F4824JLB CAP FILM 0.82UF 400VDC RADIAL 1244800 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
31762-87 Capacitors Accessories AC/DC
31762-87 Cornell Dubilier 80,000 2013+ 2013+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
31762-87 Cornell Dubilier 80,000 2013+ Capacitor Hardware SIDE MOUNT BRKT EKT Electronics Co., Ltd
31762-87 S/N 1000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
875115560003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD