Location : Home > E > ECW-FD2W185J
ECW-FD2W185J
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-FD2W185J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-FD2W185J Film Capacitors 450VDC 1.8uF 5 LS 15mm Straight 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd