Location : Home > E > ECW-FD2W474KB
ECW-FD2W474KB
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-FD2W474KB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-FD2W474KB Film Capacitors 450VDC 0.47uF 10 LS 7.5mm Crimp Lead 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd