Location : Home > E > EEE-FC0J470R
EEE-FC0J470R
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-FC0J470R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-FC0J470R CAP ALUM 47UF 20 6.3V SMD 1252200 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEE-FC0J470R CAP ALUM 47UF 20 6.3V SMD 606200 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEE-FC0J470R ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EEE-FC0J470R Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47uF 6.3V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com