Location : Home > E > EEE-FC1C221P
EEE-FC1C221P
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-FC1C221P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-FC1C221P ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EEE-FC1C221P Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220UF 16V ELECT FC SMD 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OS-E-100 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Brown 0.125" (3.18mm) 100' (30.5m)