Location : Home > E > EEE-FT1C221AP
EEE-FT1C221AP
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-FT1C221AP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-FT1C221AP Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 16volts 6.3x5.8mm SMD Lea 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
EEE-FT1C221AP CAP ALUM 220UF 20 16V SMD 1336800 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEE-FT1C221AP CAP ALUM 220UF 20 16V SMD 87990 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EEE-FT1C221AP CAP ALUM 220UF 20 16V SMD 798800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEE-FT1C221AP Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 16volts 6.3x5.8mm SMD Lea 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com