Location : Home > E > EEE-FT1C680AR
EEE-FT1C680AR
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-FT1C680AR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-FT1C680AR Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 68uF 16volts 5x5.8mm SMD Learn 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEE-FT1C680AR CAP ALUM 68UF 20 16V SMD 686200 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEE-FT1C680AR CAP ALUM 68UF 20 16V SMD 791400 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEE-FT1C680AR CAP ALUM 68UF 20 16V SMD 686200 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited