Location : Home > E > EEE-FT1H221AP
EEE-FT1H221AP
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-FT1H221AP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-FT1H221AP Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 50volts 8x10.2mm SMD Lear 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EEE-FT1H221AP CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 88290 Panasonic Electronic Component 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
EEE-FT1H221AP CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 1336500 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EEE-FT1H221AP CAP ALUM 220UF 20 50V SMD 811500 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2322 615 13101 Vishay 7320 12+ 0805 (2012 Metric) SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
2322 615 13101 Vishay 13830 2013+ THERMISTOR 100 OHM NTC SMT 0805 Ameyic Electronics Limited
2322 615 13101 Vishay 39424 NEW RoHS THERMISTOR 100 OHM NTC SMT 0805 FindCores Electronics Inc.
2322 615 13101 Vishay 41655 1531+ THERMISTOR 100 OHM NTC SMT 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.