Location : Home > E > EEE-HC1C220R
EEE-HC1C220R
Share on FacebookShare on Facebook
EEE-HC1C220R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEE-HC1C220R ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EEE-HC1C220R CAP ALUM 22UF 20 16V SMD 801800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EEE-HC1C220R CAP ALUM 22UF 20 16V SMD 696600 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMT-13 Audio Products Buzzers BUZZER MAGNETIC 13MM SMD
SMT-13 PUI Audio, Inc. 8000 16+ BUZZER MAGNETIC 5.0V 13MM SMD Power Agency Co.,Ltd
SMT-13 PUI Audio, Inc. 8000 16+ BUZZER MAGNETIC 5.0V 13MM SMD Futune Electronics Co.Limitd
SMT-13 PUI Audio, Inc. 8000 16+ BUZZER MAGNETIC 5.0V 13MM SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SMT-13 PUI Audio, Inc. 8000 16+ BUZZER MAGNETIC 5.0V 13MM SMD TPC Global Service Co.Ltd.