Location : Home > E > EEU-FR1E821
EEU-FR1E821
Share on FacebookShare on Facebook
EEU-FR1E821 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EEU-FR1E821 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 25VDC 820uF 10x20mm LS5mm Le 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com