Location : Home > E > EKMG160ELL331MHB5D
EKMG160ELL331MHB5D
Share on FacebookShare on Facebook
EKMG160ELL331MHB5D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKMG160ELL331MHB5D DIP-2 69393 NIPPON 15+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
EKMG160ELL331MHB5D DIP-2 69393 NIPPON 15+ Andy (International) Electronics Ltd
EKMG160ELL331MHB5D CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL 1414900 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EKMG160ELL331MHB5D -- 11426 UNITEDCHEM 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-22-5CS2396 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD