Location : Home > E > ELXZ6R3ELL331MFB5D
ELXZ6R3ELL331MFB5D
Share on FacebookShare on Facebook
ELXZ6R3ELL331MFB5D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ELXZ6R3ELL331MFB5D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 330uF 6.3X11.5 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ELXZ6R3ELL331MFB5D 865497 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
ELXZ6R3ELL331MFB5D CAP ALUM 330UF 20 6.3V RADIAL 1435000 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ELXZ6R3ELL331MFB5D CAP ALUM 330UF 6.3V 20 RADIAL 25000 United Chemi-Con 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ELXZ6R3ELL331MFB5D CAP ALUM 330UF 20 6.3V RADIAL 77330 United Chemi-Con 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com