Location : Home > E > ESR18EZPJ8R2
ESR18EZPJ8R2
Share on FacebookShare on Facebook
ESR18EZPJ8R2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ESR18EZPJ8R2 RohsAndNew 81640 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ESR18EZPJ8R2 RES SMD 8.2 OHM 5 1/3W 1206 698100 Rohm Semiconductor NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ESR18EZPJ8R2 RES SMD 8.2 OHM 5 1/3W 1206 592900 Rohm Semiconductor 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
ESR18EZPJ8R2 RoHS Compliant 39534 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
ESR18EZPJ8R2 RES SMD 8.2 OHM 5 1/3W 1206 1333400 Rohm Semiconductor 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-2176093-8 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 23.2K OHM 0.1% 1/4W 0805
3-2176093-8 TE Connectivity AMP Connectors 1524700 2015+ RES SMD 23.2K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-2176093-8 TE Connectivity AMP Connectors 794500 1534+ RES SMD 23.2K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3-2176093-8 TE Connectivity AMP Connectors 889700 2015+ RES SMD 23.2K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com