Location : Home > F > F930J157KBA
F930J157KBA
Share on FacebookShare on Facebook
F930J157KBA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F930J157KBA Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 6.3V 10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
F930J157KBA CAP TANT 150UF 6.3V 10 1411 589600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
F930J157KBA CAP TANT 150UF 6.3V 10 1411 579600 Nichicon 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
F930J157KBA Tantalum Capacitors - Solid SMD 150uF 6.3V 10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
F930J157KBA standard package with RoHS 42930 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.