Location : Home > F > F930J157MBA
F930J157MBA
Share on FacebookShare on Facebook
F930J157MBA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F930J157MBA N/A 76000 Nichicon 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
F930J157MBA N/A 76000 Nichicon 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
F930J157MBA N/A 76000 Nichicon 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
F930J157MBA Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 150uF 3.5x2.8 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
F930J157MBA CAP TANT 150UF 6.3V 20 1411 687100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.