Location : Home > F > F930J686KBA
F930J686KBA
Share on FacebookShare on Facebook
F930J686KBA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
F930J686KBA 2016+ 80,000 Nichicon 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
F930J686KBA Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 6.3V 10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
F930J686KBA CAP TANT 68UF 6.3V 10 1411 609700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
F930J686KBA CAP TANT 68UF 6.3V 10 1411 599700 Nichicon 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
F930J686KBA Original new 58201 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
F930J686KBA Original&New&Rhos 89750 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com