Location : Home > F > FI-JW40S-VF16-R100
FI-JW40S-VF16-R100
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015454620 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-93-015-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-015-10-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288810 2016+ CONN SOCKET STRIP LOPRO 15POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-93-015-10-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
801-93-015-10-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SOCKET STRIP LOPRO 15POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
801-93-015-10-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SOCKET STRIP LOPRO 15POS TPC Global Service Co.Ltd.
316-87-134-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-134-41-002101 Preci-Dip 147660 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-134-41-002101 Preci-Dip 287510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1762024001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762024001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1762024001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 4POS BLK 250RL TPC Global Service Co.Ltd.
1762024001 Weidmuller 147650 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited