Location : Home > F > FN1000064
FN1000064
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-144-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66527-020LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
66527-020LF Amphenol FCI 287850 2016+ CONN RCPT 40POS .100 R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66527-020LF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
66527-020LF FCI 8000 2012+ CONN RCPT 40POS .100 R/A GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
66527-020LF IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1023700000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1023700000 Distributor 99870 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1023700000 Weidmuller 147390 2016+ CONN TERM BLK HEX RAIL MNT WM BG Unitronix Electronics Limited
0387291138 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS TTWRDY 24 ASY
1626720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1626720000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1626720000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 15POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1626720000 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
430400-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws