Location : Home > F > FOXSLF/200
FOXSLF/200
Share on FacebookShare on Facebook
FOXSLF/200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FOXSLF/200 CRYSTAL 20.0 MHZ SERIES 8000 Fox Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FOXSLF/200 789456 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1776452-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-1776452-4 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1776452-4 TE Connectivity AMP Connectors 157580 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1776452-4 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1776452-4 Tyco Electronics 8000 2012+ HDR UNSHROUDED 24POS 5MM BLK TPC Global Service Co.Ltd.