Location : Home > F > FSFIBER-SFP-100
FSFIBER-SFP-100
Share on FacebookShare on Facebook
FSFIBER-SFP-100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
155210-6202-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
155210-6202-RB 985765 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
155210-6202-RB 3M 157350 2016+ CONN HEADER 2MM 10POS VERT .112 Unitronix Electronics Limited
155210-6202-RB 3M 276600 2016+ CONN HEADER 2MM 10POS VERT .112 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
155210-6202-RB IC 56520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
65863-097 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?