Location : Home > F > FWS-12A20F
FWS-12A20F
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-6265 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.82UF 10% 75V AXIAL
M39003/01-6265 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/01-6265 NEW 88870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M39003/01-6265 Vishay 68000 N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
T95S684M025LZSL Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 0.68UF 25V 20% 1507
T95S684M025LZSL IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95S684M025LZSL NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95S684M025LZSL Vishay Sprague 1220200 15+ CAP TANT 0.68UF 25V 20 1507 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
203-114-27419-1 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR ROCKER
203-114-27419-1 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2A1959-2 Circuit Protection Accessories SKIRT FOR QSCP 28"
2A1959-2 IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
219-3-39799-1-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR
1003R1C3.8 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 100A 3.8KVAC NONSTD
P6KE20C-E3/73 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 16.2VWM 29.1VC DO204AC
20LR550SU Circuit Protection PTC Resettable Fuses PTC RESETTABLE 20V 5.50A STRAP
PGB0010603NR Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 24VWM 150VC 0603
SMAJ170CHE3/5A Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 170VWM 304VC SMA
M1.5KE51CA Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 43.6VWM 70.1VC CASE1
MAP5KE8.0AE3 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 8VWM 13.6VC DO41
10104999-L0E-70B Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized XCEDE 3W LEFT 6PVH 8COL
3-1393641-1 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - DIN 41612 CONN RCPT 96POS VERT SOLDER PCB
3-1393641-1 AMP 3164 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
0752354284 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized CONN HEADER BACKPLAN 200POS GOLD
6646775-1 Connectors, Interconnects Backplane Connectors - Specialized CONN PIN RT SLDR FLATPAQ
FLNR110.XXID Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 110A 250VAC/125VDC
20HD36 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE 20A 1200 VAC 750 VDC