Location : Home > G > GCC12DREF-S13
GCC12DREF-S13
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ACM06DTAD-S273 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 12POS .156"
ABM28DTKN-S328 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 56POS .156"
EMM22DSUI Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD
0431600305 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN HDR 5POS 7.50MM PCB SLDR
0385400513 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN PLUG 13POS PNL MNT SLDR