Location : Home > G > GCM033R71A472KA03D
GCM033R71A472KA03D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM033R71A472KA03D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM033R71A472KA03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0047uF 10Volts 10 Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM033R71A472KA03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0047uF 10Volts 10 Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GCM033R71A472KA03D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GCM033R71A472KA03D CAP CER 4700PF 10V 10 X7R 0201 697200 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM033R71A472KA03D CAP CER 4700PF 10V 10 X7R 0201 592000 MURATA 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GCM033R71A472KA03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0047uF 10Volts 10 Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd