Location : Home > G > GCM033R71E102KA03D
GCM033R71E102KA03D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM033R71E102KA03D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM033R71E102KA03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.001uF 25Volts 10 Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM033R71E102KA03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.001uF 25Volts 10 Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GCM033R71E102KA03D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GCM033R71E102KA03D CAP CER 1000PF 25V 10 X7R 0201 696700 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM033R71E102KA03D CAP CER 1000PF 25V 10 X7R 0201 591500 MURATA 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
GCM033R71E102KA03D CAP CER 1000PF 25V 10 X7R 0201 2500 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd