Location : Home > G > GCM033R71E151KA03D
GCM033R71E151KA03D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM033R71E151KA03D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM033R71E151KA03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150pF 25Volts 10 Learn Mo 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM033R71E151KA03D CAP CER 150PF 25V 10 X7R 0201 1246600 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com